odkazy

Najlepšia svadba na svete - Vranov nad Topľou

ďakujeme kapele KONTRAST, že merali takú diaľku k nám na východ, bolo neskutočne perfektne, každí si vás chválil, skvelá muzika, perfektné pesničky a hlavne tie rockové :-) všetci sme sa zabavili až až, ešte raz ďakujeme

zabava

Dakujeme za super zabavu.

Svadba, 01.07.2017

Skvelá kapela, úžasní spev, hudba a hlavne hudobníci s profesionálnym prístupom, urobili výbornú atmosféru na tanečnom parkete aj v celej sále, všetci prítomní svadobní hostia sa bavili a mali len pozitívne ohlasy, vrátane nás dvoch. Môžeme vrelo odporúčať každému, kto sa chce zabaviť :)

Svadba 01. 07. 2017

Musím povedať, že sa málokedy stretávam s kapelami na svadbách s ktorou by som bola spokojná. Ale kapela Kontras ma milo prekvapila.
Takže vrelo odporúčam - úžasná zábava, aj prístup - maximálna spokojnosť z našej strany ako personálu a myslím si, že aj hostia boli nadmieru spokojný. Ešte raz Ďakujeme. Kolektív Events pasáž Vierka Szabová

ples

Úžasná kapela,výborne sme sa zabavili a zatancovali.Odporúčame a už teraz sa tešíme na ďalší ples s nimi.

Svadba v Senici (27.8.2016)

Svadba prebehla podľa želaní a očakávaní najmä kvôli všadeprítomnej, strhujúcej, ale hlavne zábavnej hudby.
Tancovačka trvala s malými prestávkami takmer 12 hodín, pričom na parkete neklesala účasť ani po 2 hodine rannej, sediaci pri stole bol raritou. Aj počas krátkych prestávok, kolegovia brali do rúk "prenosné" verzie nástrojov a vyšli medzi stoly s príjemným ľudovým repertoárom.
Ďakujeme za výbornú atmosféru a prajeme veľa vydarených vystúpení.

Ples Vrábeľských vinohradníkov 2016

Nový rok sme v dobrej zábave a so skvelou kapelou otvorili plesovú sezónnu mesta Vrábeľ , čo sa chcem poďakovať kapele Kontrast za skvelú hudobnú atmosféru ktorá trvala do skorých ranných hodín. Teším sa na nich aj v budúcnosti nakoľko hrajú tak ako si to vyžadujú "parketový levy". Odkazujem všetkým, ktorý chcú dobrú zábavu, neváhať a vyskúšať Kapelu Kontrast!

Poďakovanie za parádnu zábavu

Važení priatelia, ja by som sa Vám chcel všetkým poďakovať za Vašu účasť na tradičnom slepčianskom plese, vytvorili ste výbornú zábavu..Ďakujeme aj kapele Kontrast, ktorá nás nenechala suchých a stále si udržiava vysoký štandard. Tešíme sa na Vás pri ďalších kultúrnych podujatiach. Ešte raz ďakujeme.

Titulok

23.1.2016 ZUŠ Vráble v kd Horný Ohaj - bolo totálne uzasne :-D Dakujeme, poriadne sme sa zabavili a vytancovali.

kapela ktora hra naozaj super a hlavne z veselá

doporucujem Vam tuto kapelu lebo som mal moznost s nimi odohrať uz zopar akcii a chalani to robia skutočne od srdca ale hlavne na profesionálnej úrovni!!!

Pridať nový príspevok